کسب درآمد اینترنتی با روشهای متنوع بازاریابی و کسب درآمد

با سلام دوستان عزیز

شما می توانید با عضو شدن در این سایت و فعالسازی رایگان حسابتان به کسب درآمد بپردازید فقط فراموش نکنید که بعد از عضویت و ورود به کنترل پنلتان مطالب بازاریابی را مطالعه کرده و فعالیتتان را گسترش دهید.

برای عضویت و فعالسازی رایگان حسابتان فقط کافی است

1-به لینک زیر بروید و روی تصویر "ثبت نام کنید" کلیک کنید

 

ثبت نام در سایت مسبی

2-فرم را پر کنید.

3-در صفحه ی باز شده رو ارسال کد فعالسازی کلیک کنید.

4-حال به ایمیلتان که در مرحله ی قبل وارد کرده اید بروید و کد فعالسازی که برایتان ارسال شده را در صفحه ی باز شده کپی کنید و رو کلمه ارسال کلیک کنید.

5- حساب شما فعال شده و می توانید به فعالیت بپردازید فراموش نکنید که پشتکار حرف اول را می زند!

کسب درآمد اینترنتی

/ 2 نظر / 221 بازدید
روشنا

وب جالبی داری عسیسم خدا حفظش کنه از الان میتونی بهم سر بزنی منو از نظر بی نصیب نکنیا[قلب]

سلام دوستان من راه های زیادی را برای کسب در آمد امتحان نموده ام من کارهایی مثل فروش فایل ٬همکاری در فروش فایل٬همکاری در فروش اجناس. تولید اپلیکیشن موبایل ٬ طراحی سایت٬وبلاگ نویسی ٬ نوشتن مقاله٬چاپ کتاب٬ارسال مطلب برا سایتها(درآمد ناچیز و چنین سایتهایی که بخوان همکاری کنن کم اند و به تازه کارها اعتماد نمیکنن)٬ سایتهای کلیکی٬ بیت کوین٬دریافت دلار برای کلیک(دروغ اند و موقع پول دادن قیب میشن)٬ انتشار برنامه هام در گوگل پلی که تابحال موفق نشده ام چون هزینه اش زیاد هستو نمیدونم شرایط چطور میشه آیا سود خواهم کرد؟ یا ضرر به اضای هر کلیک گوگل چقد پرداخت میکنه؟ و کلی سوال دیگر و... رو امتحان کرده ام متاسفانه اینا ن٬ نیاز به تبلیغ دارن تبلیغ هم پول می خواد که نداریم اونقد تبلیغ کنیم تا درآمد کسب شه من برنامه هایی که ساختم تنها یکیشون ۱۴۰۰۰ دانلود داشت اونم رایگان بود و عملا درآمد چندانی ندلشت برام اما سایت همکاری در فروش فایلی که آدرسش رو پایین می زارم برام همیشه پول داشته و هر از چندگاهی پولهایی که جمع میشه رو برمیدارم من کلا 100 تا فایل برا فروش گذاشتم و از این 100 تا الان تقریبا هر ماه 10 الی 15 هزار تومان دارم الب